Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Frissitettem a win10-et nem...

Frissitettem a win10-et nem mukodik a touchpad, tudnatok segiten hogy kell megcsinalni? A you tubeos vidik nem jok

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek ugyan ez a hiba volt win 10 telepítés után, aztán idővel megjavult. Gondolom a frissítések telepítése segített.
2020. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a frissites utan lett ilyen es nem is lehet visszaallitani a frissitest
2020. ápr. 19. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a win10. Csinálj rendszer visszaálítást egy olyan időpontra amikor még működött
2020. ápr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Töröld a frissítést, ha engedi, aztán pedig tiltsd le a további frissítéseket, mert csak kárt okoznak!
2020. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem engedi

Az eszkozbeallitasnal 2 db kompatibilis eger van :(

2020. ápr. 19. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Driverek rendben vannak? Biztosan az a driver van hozzá ami szükséges? A legújabb driver verzió? Ha nem, frissítsd. Ha a legújabb verzió akkor próbálj ki egy régebbit. Illetve tudni kell hogy a Win10 Enterprise verzió nem támogatja a touchpad-et (tudotmmal)
2020. ápr. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos csak az újratelepítés a megoldás. Tanulj a saját hibádból, és telepítés után első dolgod legyen letiltani a frissítéseket!
2020. ápr. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeség de az nem segítene ha win telepítő javítás opciót probálnád? Win 8.1nél wissza állította a rendszert működő állapotba. Én mindig le szoktam tiltani a frissítéseket. Wicc ez a Windows meg az egész microfos Amióta Mac Ost használok negyed annyi gondom nincs mint a winnel ,és nem is rakja tele a vinyómat "javításokkal"
2020. ápr. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat megoldottam, a frissites letiltotta a touchpadet, feloldas utan eltunk az egyik eger az eszkoztarbol igy mukodik a touchpad :)
2020. ápr. 20. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!