Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy lángszóró...

AbysmalChaos kérdése:

Mit csináljak ha egy lángszóróval kiégettem a pixeleket a monitorból?

Figyelt kérdés
Éppen játszottam és amikor kirageltem fogtam a házi készítésű láng szóróm és megégettem a monitort azóta egy sárga folt van a közepén de lehet látni csak zavaró

2020. ápr. 21. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bablevest.
2020. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Növessz agyat.

Nőjj fel legalább egy 5 éves szintjére, kezeltesd magad egy sokat megélt pszichiáterrel, és legközelebb csak akkor kezdj játszani, ha vállalható elmeállapotban vagy.

Bár szerintem te jobban tennéd, ha többet nem foglalkoznál játékokkal.

2020. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
A hazudozást 10 éves kor körül (kis kitérővel idősebb tininkorban) abbahagyja, bízzunk benne, hogy nem sok van már hátra neki.
2020. ápr. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok, nem viccelek ha kell még képet is töltök fel
2020. ápr. 21. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Hogyne, hogyne.
2020. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Képet!
2020. ápr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tabaki ***** válasza:
A bemutató alapján ítélve végleg lemaradtál arról, hogy elsajátítsd a mókázás csínját-bínját, de a rádiókabaréban még lehet jövőd, ha valami idétlen tájszólást is kitalálsz hozzá.
2020. ápr. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alex Fly ***** válasza:
100%
Ha elég ügyes vagy, akkor a pixeleket vissza tudod kalapálni a helyükre. Ha nem maradnak a helyükön, használj 100as szöget a rögzítéshez...
2020. ápr. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!