Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen WQHD,25"+ méretű...

Milyen WQHD,25"+ méretű monitorból vegyek kettőt? Mennyi a reális ár egy QHD monitorért?

Figyelt kérdés

Jelenleg két fényes kijelzős, FHD Dell monitorom van (S2340L és S2240L), nagyon elégedett vagyok velük. A kép gyönyörű, éles, de néha roppant zavaró az eltérő méretük, és bizonyos programoknál, feladatoknál jobb lenne egy QHD monitor.


A Dell monitorokat emiatt előnyben részesítem, mind munkára, mind játékra. Viszonylag sokat játszom erősebb gépet igénylő játékokkal, így QHD-ra egy GTX 1070-re újítanék (R9 290X-ről, mert az nem bírná), ami tesztek alapján elég lenne.


Milyen IPS paneles QHD monitort tudtok javasolni, ami mondjuk a 100 ezret nem haladja meg nagyon darabonként? Nem kell "gamer" monitor, meg G-Sync, meg 1ms válaszidő, tökéletesen eljátszogatok ezeken az üzletiesebb kivitelezésű Dell-eken is, soha nem éreztem hátrányát. Ha fényes kijelzőjű matt helyett, az még jobb. Minimum 25" átmérő, de azért túl nagy se legyen (max 27").


A két monitorra együtt max 250 ezret szánnék. Nézegettem a monitorokat, de igazából 75 ezertől 270 ezerig nem igazán tudom eldönteni, mennyi lenne a reális ár az elvárásaimnak megfelelő monitorért.


Válaszokat, tanácsokat előre is köszi.



2017. jan. 8. 03:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Vegyél 1db 34es LG34UC97-et!
2017. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!