Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha beviszem az alkatrészeket...

Ha beviszem az alkatrészeket egy pc boltba, akkor ott össze fogják szerelni? Ha igen valaki tud mondani egy ilyen üzletet, Székesfehérvár közelében?

Figyelt kérdés
Ha vannak alkat részeim, alaplap, proci, videokártya gépház stb. és ezeket beviszem egy pc boltba, vagy pc "szerelőbe", akkor ott össze rakják nekem? Székesfehérvár közelében kéne egy ilyen bolt. A válaszokat előre is köszi.

2020. ápr. 23. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
mivel nem ott vetted őket biztosan nem a legjobb kedvvel állnak neki, de nem fogják csinálni.
2020. ápr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha fizetsz értes simán
2020. ápr. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Inkább szervizbe vidd, boltból ne csodálkozz, ha elhajtanak.
2020. ápr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem szereled össze magad? Bolondbiztosra van tervezve, nem tudod rosszul összerakni.
2020. ápr. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért nem szerelem én össze, mert ha valamit elcseszek, akkor vihetem be, de akkor mondjuk a kifizetett 10k-n kívül még fizethetek még 80k-t.Ha viszont ők szerelik össze, akkor garancia is lesz rá, ráadásul szinte nem tudják elrontani.(kb 15k-t szándék rá, ha van egy 2-3 éves garancia.)
2020. ápr. 23. 10:56
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármelyik szerviz 2-3 év garanciát vállal egy hozott alkatrészekből történő összeszerelésre. Egy ismerősöm dolgozott ilyen helyen, hozott alkatrészekből is szereltek. Ott az volt a rendszer, hogy összerakták, jött a megrendelő, kipróbálta, működött, hazavitte, örült. A hozott alkatrészekre természetesen semmiféle garanciát nem vállaltak.
2020. ápr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De az össze rakásra ők kéne hogy garanciát vállaljanak, mert ők rakták össze
2020. ápr. 24. 00:45
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt hogy képzelted el?


csak mert a valóság

összerakják, működik, leellenőrzöd, kifizeted, hazamész vele és minden, ami utána történik a géppel, az nem hozható összefüggésbe az összerakás minőségével

2020. ápr. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: nem fog semelyik cég sem garanciát vállalni egy hozott alkatrészekből összerakott gépre. Nem, az összerakásra sem!

És mint mondtam: nem lehet rosszul összerakni, mert minden csatlakozó úgy van kialakítva, hogy csak egyféle képpen és csak egy helyre illeszkedjen.

Nyilván, ha nem összeillő alkatrészeket vettél, akkor nem fog menni, de akkor a szerviznek sem.


Én nem értem az embereket... anno én simán kivettem a HDD-t a 486-os gépemből, hogy átvigyem a haverhoz és rámásoljam a 70 megás játékot, mert nem akartam annyi floppyval rohangálni, pedig akkor még semmit nem értettem a hardverhez.

Még P1 korszakban is magam raktam össze a gépet, pedig akkor még simán ki tudtad nyírni a gépet, ha a tápcsatlakozót fordítva kötötted be (igaz, ott is csak annyit kellett megjegyezni, hogy a fekete vezetékek kerüljenek középre).

Ma meg olyan bonyolult egy gépet összerakni, mint ha legóznál... és akkor inkább fizetnek érte 10 rongyot...

2020. ápr. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!