Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop töltő fej rákötés...

Joker0012 kérdése:

Laptop töltő fej rákötés másik adapterre?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van nekem egy samsung laptopom, de játék közben túlmelegszik és abbahagyja a töltést, van ithon másik adapter, de nem a csatlakozó nem megy bele a laptopba, rendeltem töltőt de sok idő még ideér. Ha egy másik laptop töltőről leszedem a csatlakozót és levágom a sajátomról is, majd rákötöm a másikéra, akkor elméletileg töltenie kell rendesen, nemde?

2020. ápr. 28. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy ugyanolyan paraméterekkel rendelkezik-e! (Feszültség - volt [V], és áramerősség - amper [A] vagy milliamper [mA])

Ha eltér, akkor meg ne próbáld!

2020. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha túlmelegszik játék közben, akkor inkább szétszedés, tisztítás, újrapasztázás. Vagy egyszerűen a laptopod alkalmatlan játékra és a vesztébe hajtod.
2020. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A töltő melegszik fel nem a laptop, és abbahagyja a töltést
2020. ápr. 28. 13:26
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdésedből ez derült ki legkevésbé.

Na mindegy, segítek. Megnézed, hogy az eredeti töltő hány voltot ad le, hány wattos és hány amperes. Ha a donor ugyanezeket a paramétereket tudja, akkor meg lehet oldani. Ha a watt és az amper nagyobb, az nem baj, de kevesebb nem lehet. A voltnak ugyanannyinak kell lennie. A toldásnál nagyon kell figyelni a polaritásra. Ez nem probléma, egy multiméterrel kimérhető. Jó néhány tápot csináltam már így meg, hogy két rosszból csináltam egy jót. Ismétlem, az adatokra és a polaritásra nagyon figyelj. Természetesen mindent csak saját felelősségre csinálj. Én mosom kezeimet.

2020. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!