Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ubisoft szerint csak 4 játékom...

Ubisoft szerint csak 4 játékom van?

Figyelt kérdés

Pedig igazából kilenc.

A uplayen 9 van de amikor megnyitom böngészőből a Ubisoft Clubot azt mondja, hogy csak 4.

Más a kettő? Vagy mi van?

Most játszottam végig az első AC-t és meg akartam nézni, hogy szereztem-e valami cuccot az oldalon, de nem látom a játékot a többi között néhánnyal egyetemben. :/



2020. máj. 1. 20:40
 1/2 anonim válasza:
Szerintem arról van szó hogy néhány régi és/vagy nem olyan nagy cím nincs benne a clubban. Én is néztem, például a Rayman Origins, Splinter Cell, Beyond Good and Evil vagy a Prince of Persia: The Sands of Time sem volt benne nekem sem. Remélem, tudtam segíteni :)
2020. máj. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen szerintem is valami ilyenról lehet szó. Ezekhez nem lehet pontot gyűjteni, ezért nem sorolják fel.

Köazi a választ.

2020. máj. 3. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!