Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letörtöltem a driverem, mert...

Marlin041027 kérdése:

Letörtöltem a driverem, mert nem tudtam újat telepíteni és több youtube tutorial szerint is így kell csinálni, most az nvidia videókártyám helyett csak azt írja, hogy Álltalános Microsoft videókártya. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Új Drivert nem enged telepíteni, nem tudom, hogy mi a teendő?

#NVIDIA #driver #laptop #alienware m17x r4
2020. ápr. 11. 19:25
 1/1 Mr. V. ***** válasza:
100%

Megnézed a kártya pontos típusát, felmész a NVIDIA oldalára, ahol egy közel 200MB-os csomagot fog majd adni (a megfelelő win verzióhoz valót töltöd le), ez driver és szoftver egyben. Ezt letöltöd, majd kicsomagolod és elindítod az install vagy setup exe-t.

Ez telepíti magától a drivert és a szoftvert is, neked semmi dolgod nem lesz vele.

Esetleg ha nem WHQL drivert töltöttél le, akkor driver telepítés közben rá fog kérdezni, hogy biztosan telepíteni akarod-e az ismeretlen forrásból származó drivert, itt igent kell nyomni... de többnyire WHQL-es driverek vannak fent.


Vagy ha megvan a kártyához mellékelt CD, akkor azon is egy hasonló setup.exe fájlt kell keresni és telepíti a drivert.


Tehát nem az eszközkezelőben kell szórakozni!

2020. ápr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!