Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan telepíthetek Windows...

Hogyan telepíthetek Windows 7-et Windows 10 Pro-ra?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Windows 7 Pro-t, de nem tetszik. Több a gond vele, mint amennyire dicsérik, legalábbis én ezt tapasztaltam. Szeretném a Windows 7 Ultimate-t rátelepíteni, de nem engedi maga a rendszer, a telepítést nem engedi elindítani. Hogyan telepíthetem rá?

2020. máj. 5. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Úgy, hogy a Windows 7 telepítőről indítod a gépet, miután teljesen leállítottad a Windows 10-et. Leállítás előtt tedd be a telepítő pendrive-ot az USB portba, vagy a W7 lemezt a meghajtóba, majd amikor újra bekapcsolod a gépet, boot-menüből kiválasztod a forrást. A boot menü elérése gépenként eltér, F1, F2, F5, F9 gombokkal próbálkozhatsz.
2020. máj. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ment a zöld pacsi.
2020. máj. 5. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Leformazod az adott lemezt/particiot, es ennyi.
2020. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akik lepontozgatnak, azoknak a Win7-el van bajuk, vagy tudnak jobb telepitesi modszert is?
2020. máj. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 - #1 vagyok. Szerintem a W7-tel...
2020. máj. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!