Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Apple MacBook Air 2017 megéri...

Apple MacBook Air 2017 megéri most 2020-ban? Van rajta Microsoft word?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a tanulás szempontjából (online oktatás) egy új laptopot vásároljak és ez a jelenleg legolcsóbb MacBook megéri és az hogy 128 gb-os az elég ?

2020. máj. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nekem 2014-es mac minim van, tökéletesen elvagyok vele. minden működik rendesen.

a 128G nem éppen túl sok, de simán meg lehet vele lenni ha nem pakolod tele mindenféle marhasággal.

És gyakorlatilag "fillérekért" lehet már venni mindenféle külső tárolót. Jobb is ha több helyen megvan 1-1 fontos doksi.

20k alatt van egy 1TB-s külső vinyó... arra már minden is felfér.


Az office programcsomag természetesen elérhető MAC-re is!

2020. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

"Van rajta Microsoft word?"

Nem, az külön kell megvenni, vagy ha tanuló/tanár vagy az adófizetők pénzén kaphatsz ingyen Microsoft Office 365-öt: [link]

2020. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Microsoft wordrôl nem mondok véleményt, nekem a konkurensé jobban tetszik, és ingyenes is, sôt minden leütést automatikusan ment, tehát, ha áramszünet lenne, és NEM mentettem fél órája, akkor a feljôben megtalálom.
2020. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 - nem szívesem rombolok le mítoszokat, de ezt tudja a Microsoft365 (korábban Office365) is elég régóta. Ha amúgy a LibreOffice-ra gondolsz, az tényleg jó cucc, de messze nem az Office tudásával rendelkezik - hozzáteszem, a felhasználók 95%-nak bőven elég.


Nekem 2013-as Air-em van, még az is bőven megfelelő, különösen tanulásra (én munkára használom). A 128GB az kicsit karcsú, de végül is elég lehet (én 256-ost vettem annó), sokkal fontosabb a RAM, 8GB-ost keress, az alá ne add.

2020. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a win 10 home verzión sincs office

ott is megkell venni vagy kalózkodni

2020. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!