Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gaminátor777 hogy tudok csalni?

Gaminátor777 hogy tudok csalni?

Figyelt kérdés
KB 15e Ft értékben vásároltam már kreditet az kB 200millio arany járt érte, de semmit nem nyertem. Létezik valami csalás vagy bármi amivel lehet aranyat szerezni?

2020. máj. 7. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keveset toltal bele, a minimum a 150e forint lenne hogy nyerj. Add el a telodat, gepedet, autodat ha van, mindegy honnan de szerezz meg penzt, es toljad, toljad bele, mert igy elveszited azt is amit eddig beletoltal. Ha igy se sikerul, tudok mondani kontaktot aki ad kolcsont (nem sok a kamat, heti 35%). Okes?


Tudod teso az a legnagyobb baj, hogy a te szavazatod is pont annyit er 4 evente az urnaknal, mint a normalis embereke.

2020. máj. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Cheat engine-t próbáltad már?
2020. máj. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!