Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges konzolokon csalni?

Lehetséges konzolokon csalni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt PS4-re és mondjuk XOne-ra, hogy a hozzáértők itt is tudnak Wallhackelni és aimbotozni akár csak PC-n pl.: CS:GO-ban és Rainbow Six-ben?

2016. jún. 10. 08:47
 1/7 zombozo ***** válasza:
Szerintem nincsen kizárva, bár csak az Xbox 360-ról tudok nyilatkozni: amikor játszok a Halo Reachel, hirtelen többször újraindul a matchmaking, és szinte lehetetlen ölni, falon keresztül lelőnek. 3 évvel ezelőtt jelent meg a ps4 vagy xone, az ügyesek biztos kitaláltak rá vmit. :)
2016. jún. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, csalás mindenhol van, csak ritkább és bonyolultabb. Ráadásul ha kiderül a csalás, az illető konzolját is bannolják, vehet újat.
2016. jún. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Max 360-on. A One-t meg a Ps4-et még nem törték fel. CSak eredeti játékok vannak rá úgyhogy csalók sincsenek.
2016. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#3: Muhaha. Látszik, hogy nem játszol Dark Souls 3-al...
2016. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Muhaha. Azt megnézem hogy xbox one-on csalnak. Max pc-n.
2016. jún. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: Aha. Lag switchről hallottál már? Hidd el, tudom, mitől tűnik el másodpercekre valaki, változik sérthetetlenné, aztán aprít halomba úgy, hogy meg sem tudom karcolni. Elárulom, nem azért, mert béna vagyok, és nem értek a PvP-hez.
2016. jún. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 edmonton válasza:
Persze. Divisionban is kimásznak a pályáról DZ-ben. De nem vészes.
2016. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!