Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a Windows...

Miért nem működik a Windows 10 ssd-ről?

Figyelt kérdés

Két fajta windows 10-et is megpróbáltam mindkettő simán felmegy és működik windows!

Viszont mikor felrakom az ssd-re és újraindul a telepítő és ezt a hibát írja ki!

0xc00000e



2020. máj. 8. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Sima hhd-re simán felmegy és működik a windows
2020. máj. 8. 14:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom most vetted az SSD-t, esetleg az SSD és alaplap típusát le tudnád írni.
2020. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 fukapapa27 ***** válasza:
Hogy ha új az SSD akkor mikor telepíted a Win-t akkor addig a többi meghajtókat HDD-et tiltsd le vagy áramtalanítsd!
2020. máj. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Alaplap: Gigabyte GA-B250M-DS3H

SSD:Kingstone SA400S37/120G

2020. máj. 8. 18:57
 5/9 A kérdező kommentje:

# 3

Ugyan az a hiba akkor is!

2020. máj. 8. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Melyik Sata portba van bedugva az SSD?


Valamint írtad, hogy két fajta Windows 10-et is megpróbáltál. A Windows 10 ingyenesen letölthető a Microsoft oldaláról. Az onnan letöltött képfájlt én Rufus-al szoktam USB-re írni/másolni. A te alaplapod UEFI-s és a partíciós sémánál erdemes UEFI/EFI-t (GPT) választani.


A Sata portot azért kérdeztem, mert előfordult már, hogy csak a 0-ás porttal akart működni rendesen az SSD.

2020. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

0 portal se működik!

Az a vicc hogy kettőt rendeltem mert egy másik gépet raktam össze egyik ismerősömnek, arra simán felment az a win10 amit most próbaltam felrakni ugyan olyan típusú kingstone ssd-re de ott semmi hiba nem volt.

2020. máj. 8. 19:48
 8/9 anonim ***** válasza:
Az alaplap kézikönyve szerint a BIOS beállítások között van egy secure boot opció, az be van kapcsolva?
2020. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg még ezek közül lehet próbálkozni:


[link]

2020. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!