Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a számítógépem...

Mi lehet a baja a számítógépemnek? (lent)

Figyelt kérdés
Időnként teljesen lefagy, van úgy h még a kép is eltűnik, csak egy karakter villog a jobb felső sarokban. Restart után megy a gép, csak kép nincs megint. Ha kihuzogatok mindent és utána visszadugom megy egy ideig, van amikor egész sokáig, kiszámíthahatlan. Fogalmam sincs ahiba okáról. Valaki?
2010. júl. 29. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a tápegységre gyanakodnék először...
2010. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Táp vagy videokártya.
2010. júl. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg a windowsra gyanakodnék.


Nem értem, nektek itt minden táphiba??? Legközelebb már a monitor bajára is ideirja valaki majd, hogy a táppal van a baj. Láttatok már a táp miatt lefagyni gépet? Mert én nem. Kikapcsolni, újraindulni stb. igen, de lefagyni???

2010. júl. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló! Op.rendszert tedd újra, teljes merevlemez formázással! Szerintem vírust kaptál.
2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok és az utánam levőnek üzenem LÁTTAM már olyat hogy a táp túl sok áramot küld egy alkatrésznek ami ezután 80%-os eséllyel károsodik is. Nekem az előző tápom miatt ment tönkre a videokarim... Azóta nézem meg hogy milyen márkájú.
2010. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14:36


Igenis létezik olyan hogy a táp miatt hasal meg a gép, attól hogy te még nem láttál ilyet előfordul, sajnos én gyakran találkozom ilyennel( szervizelés)


Kérdésre visszatérve pedig sok a lehetőség, op rendszer haldoklik, beszedtél egy rootkit-et, alaplap hiba, táp hiba, de néha Ram hiba miatt is fagy a gép, szóval látatlanba elég nehéz megtippelni.

2010. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alaplap és tápegység csere kellett. Kösz a válaszokat!
2010. dec. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!