Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Palyakezdo Data Scientist-kent...

Palyakezdo Data Scientist-kent nehez elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Orulnek, ha nem kerulne at masik kategoriaba a kerdesem, mert itt valoszinuleg elobb kapok hozzaerto valaszt, mint masik kategoriaban.


Jelenleg szoftverfejlesztokent dolgozok, meg uj vagyok ebben a szakmaban (egy eve dolgozok szoftverfejlesztokent), de szeretnek specializalodni es a data science nagyon tetszik nekem.


Kisse viszont tanacstalan vagyok, mert nem tudom, hogy melyikkel mennek tobbre:

- Ha elvegeznek egy ezt a teruletet valamennyire erinto msc kepzest (bsc-m van).

- Vagy ha elvegeznek egy tudatosan erre a teruletre fokuszalo kepzest, ami legfeljebb egy oklevelet fog adni.


Ha pedig a "vegzettsegem" meglenne, akkor meg kerdeses, hogy szoftverfejlesztoi hatterrel milyen eselyekkel palyazhatnek data scientist poziciora, ha kepzesen vegeztem, illetve ha msc-t vegeztem?


Szoftverfejlesztokent is okozott egy kis gondot a kezdes, mert sok helyen hianyoltak a munkatapasztalatot es gondolom, hogy ez a data science-el sincsen maskepp.


2020. máj. 12. 11:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!