Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatikus (tanfolyam)...

Informatikus (tanfolyam) végzettséggel mennyire lehet részmunkaidős, kötetlenebb állást találni?

Figyelt kérdés
Illetve az informatikán belül milyen tanfolyamot, melyik ágát érdemes tanulni, ha részmunkaidőben szeretnék dolgozni?

2020. máj. 13. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mire leszel utánna képes.

És azt érdemes tanulni, amelyik területhez jobbak a képességeid. A foglalkoztatás formája inkább az adott álláshoz és munkahelyzet köthető, nem a szakterülethez.

2020. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Írtam egy regényt, de ez a gyakorikerdeseknek már gatya, magától újrafrissült és minden eddig írt sor elveszett.

Újra már nem írom meg egészet, csak bedobok egy linket, ez az ingyenes online tanfolyam segíthet belekóstolni a területekbe..

[link]

2020. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es, köszi! Erre már jelentkeztem.

Sajnálom, hogy elszállt, amit írtál, szinte használhatatlan lett a gyakori, amióta megújult. :(

2020. máj. 14. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én is itt vagyok 26 évesen rendszergazda okj-val és 12 órában húzom az igát segédmunkásként.
2020. máj. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!