Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért változtatták meg az...

Miért változtatták meg az egész gyakori kérdések web lapot?

Figyelt kérdés
2020. máj. 14. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert rengeteg olyan kérdés volt itt hogy miért nem fejlesztik a gyk-t..? Hát most fejlesztették.
2020. máj. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mert eddig nem mertek megmutatni, hogy milyen tehetegesek UX (User Experience) designerek es designerek.


El hiszem, hogy dolgoztak rajta, de ennel barmikor osszedobok egy jobb designt. Nem kene eroltetniuk ezt az egeszet.

2020. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én amikor középsulival végeztem pár éve, szakdolgozatnak jóval átláthatóbb + modernebb rendszert dobtam össze pár hónap alatt nagyon apránként.

Még ha április elseje volna, de sajnos arról már lemaradtak. Reméljük ezért pénzt nem kért a "dizájner".

2020. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
már több éve kb ugyan olyan volt,mindig jól jön egy kis változás. Ezelőtt meg az volt a baj hogy miért nem változtatnak/újítanak. hát tessék
2020. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!