Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word-ben (2016) a listajelek...

Word-ben (2016) a listajelek behúzásának a megváltoztatása de úgy hogy csak annak a néhánynak változtatom meg a helyzetét amik ki vannak jelölve, tehát nem az egész dokumentumban. (? )

Figyelt kérdés

3 oldalam van eddig és eddig úgy csináltam hogy mindig amikor új lista jelet csináltam akkor a vonalzón be húztam a kívánt helyre. viszont most akkor úgy csinálnám hogy egyből a kívánt helyen legyen a lista jel. Viszont ezt nem tudom úgy megcsinálni hogy amikor formáznám ne az egész dokumentumon tenné meg. Így a kézzel igazított lista jel is annyival vissza csúszik amennyivel a igazítani kívánt lista jelet szeretném odébb igazítani.


A segítséget előre is köszönöm!



2019. dec. 20. 18:52
 1/1 A kérdező kommentje:
Létre hoztam egy új lista jelet az "új lista jel megadása" legördülő menüpontban, és így valamiért az összes ezután le rakott lista jelet egy külön csoportként kezeli. Ez nem tudom, hogy hogyan lehet, de így valahogy lehetséges a lista jelek el különítése.
2019. dec. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!