Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesz lehetőség arra, hogy...

Lesz lehetőség arra, hogy alkalmazzuk Magyarban is az instagram applikáció nyújtott "ZENE" matricát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, mennyi erre az esély (habár jómagam is belátom, eléggé kicsi).

2020. máj. 17. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyébként egyszer rövid ideig elérhető volt, 2020 december 28-án.

Nem volt időm nagyon szemügyre venni, amúgy egy gyors boomerangot akartam készíteni, és ott oldalt ahol ki tudod választani, hogy kéz nélküli felvétel, boomerang, létrehozás stb, ott volt hogy audio. Mondom ez fura, már itthon is lenne?

Ramentem, és megnyitotta azt a kereső felületet, ahol ki tudod választani a zenéket. Akkor sajnos ennyire volt időm, 2 óra múlva amikor ki akartam próbálni, már nem volt ott. Nem frissítettem és nem volt soha semmilyen VPN alkalmazásom, illetve azóta sem hallottam erről, és nem tudom miért volt arra a rövid időre elérhető.

2021. máj. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Illetve most néztem, december 3-án, de a lényegen nem változtat.
2021. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!