Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha messengeren olyan képeket...

Ha messengeren olyan képeket kapok amik eléggé alapelvbe ütközőek, hogy tudom jelenteni?

Figyelt kérdés
Vagy ha simán az adatlapján jelentem az illetőt, az elég? Az adatlapjára nem tesz ki semmi olyat, csak messengeren.

2020. máj. 18. 22:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem én hisztizek, hanem te, hogy egy senki vagy:)
2020. máj. 19. 20:28
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

Rendben van, akkor egy senki vagyok. Most már jobban érzed magad, hogy kiadhattad a dühödet?

(észrevetted, hogy már nem is foglalkoztad a kérdésed? Látod, ennyire volt értelmes)


Amúgy lehet nyers a stílusom, de érdemben még mindig nem válaszoltál arra, hogy minek foglalkozol ilyenekkel.

2020. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Mert még mindig nem tudtam meg, hogy lehet e üzenetet jelenteni.:)

Alapvetően te azért vagy itt, hogy kötözködj és kiéld a frusztrációdat:)

2020. máj. 19. 20:36
 14/14 anonim ***** válasza:
69%

13


még is válaszolgatsz és elég jól elszórakozol velem. Bocsánat, de meguntam, hogy kihasználsz, úgyhogy elköszönök. Szép estét!

2020. máj. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!