Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Von olyan online, docx-ből...

Von olyan online, docx-ből pdf-be konvertáló program, ami minden esetben úgy hagyja a dokumentumot, ahogy az Wordben kinéz?

Figyelt kérdés
A google-n található első találatok nem ilyenek.
2020. máj. 19. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Wordben (és egyéb Microsoft Office termékekben) van PDF exportálási lehetőség:

[link]

2020. máj. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de az is megváltoztatja időnként a dokumentumot.
2020. máj. 19. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:
PDF nyomtatót próbáltál már?
2020. máj. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam. De szerintem az se működne.
2020. máj. 19. 10:47
 5/11 EgyGabor ***** válasza:

A Word nem PDF. Más a leírónyelv. Nem arra való, hogy mindenhol ugyanúgy nézzen ki.

Ki lehet így úgy exportálni PDF-be és a DPF úgy fog kinézni mindenhol (remélhetőleg), mert az arra való.

2020. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"de az is megváltoztatja időnként"

Mikor? Milyen formázásnál?

Mert ha mindenhol elcsúszik akkor nem feltétlen a PDF-exportáló a hibás.

2020. máj. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Például ha a tartalomjegyzékbe kézzel beleírok egy fejezetet, a pdf-ben odarakja félkövér betűkkel, hogy nem létezik az adott fejezet.


"Nem arra való, hogy mindenhol ugyanúgy nézzen ki."

Ezt úgy érted, hogy menjenek a p.csába azok, akiknek kizárólag pdfben lehet benyújtani dolgokat?

2020. máj. 19. 11:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Én a képi anyagoknál látom, hogy a word konvertálója nagyon összenyomja, letömöríti őket. Tényleg nem profi munka. Nyomtatásban is látszik.

Mondjuk annyira nem számít nekem, hogy ez érdekeljen.


Nitro egy nagyon profi pdf program. Lehet abban kéne megpróbálni. Online cuccokban nem reménykednék.

2020. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"a pdf-ben odarakja félkövér betűkkel, hogy nem létezik az adott fejezet."


nalátod pont ezért próbálj megy egy pdf nyomtatót telepíteni, mert ha azzal csinálod a kimentet pont azt fogod kapni mintha nyomtatóval csinálnád, azt fogod kapni amit látsz ha a nyomtatónézet van beállítva a wordben!!


a pdf konvertáló meg a hivatkozást akarja konvertálni, ezért látod a fenti mondatot.


"Nem próbáltam. De szerintem az se működne."

"menjenek a p.csába"

igen :D mert mindjárt azt mondod, hogy nem fog működni, de meg sem próbálod! miért teszel fel kérdés ha ne fogadod el a választ?

15 éve pdf-be nyomtatok ki mindent amit majd papíron is ki kell nyomtatni, mert pontosan látom, hogy ha valami nem jó. Sokat lehet spórolni a papírral, tonerrel ha nem kell minden 10-20 oldalas doksit újranyomtatni azért, mert van benne néhány karakter hiba.

2020. máj. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
PDF nyomtató alatt egy program letöltését érted vagy a Word pdf-be nyomtatás funkcióját? Ez utóbbival előjön pontosan ugyanaz a hiba.
2020. máj. 19. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!