Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PDF fájlból WORD dokumentumot?...

PDF fájlból WORD dokumentumot? Valami konvertáló program, biztos letöltési helyről?

Figyelt kérdés
Van egy PDF fájlom, benne egy jegyzőkönyv. Kinyomtathatnám és beleírhatnék tollal, de azt nem akarom! Szeretném WORD-ben beleírni, amikkel ki akarom tölteni. PDF formátumban csak megnézni tudom, beleírni nem. Ha kijelölöm ott és vágólapra helyezem, majd a WORD-be bemásolom, képként jelenik meg és ismételten nem tudok beleírni.

2013. nov. 19. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ha másolásra képként jelenik meg akkor nem tudod konvertálni, mert már eleve kép volt a pdf is. a pdf formátum lényege amúgy az, hogy ne lehessen módosítani a tartalmát.
2013. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2013. nov. 19. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

PDF-Tools

PDF dokumentum átalakítása RTF/DOC/TXT formátumba menü

[link]


esetleg, Adobe Acrobat-ban tudsz bele írni is!

[link]

2013. nov. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hypno ***** válasza:
100%

Több lehetőséged is van.


A legprofibb eszköz az ABBYY FineReader. Szövegfelismerő, konvertáló, stb eszköz. Olyan dokumentumformátumba ment neked, amilyenbe akarod.

Ha csak megjegyzéseket szeretnél fűzni egy PDF-ben lévő jegyzőkönyvhöz, vagy részeket kiemelni benne, meg hasonlók, akkor nagyon jól használható pl. PDF-XChange Viewer.

Tud magyarul is.

Az eszközök > Megjegyzés és jelölés eszközök menűpontban egy rakás lehetőséged van, hogy kidekoráld a PDF fájlodat.


A kérdésedben említett célra az "írógép" és a "szövegdoboz" a legjobb, de magyarázatot is fűzhetsz hozzá, kiemelhetsz szövegrészeket, stb.

2013. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, otthon letöltöm majd a fentebb említett programokat, aztán hátha haladok valamire velük!


Szövegdobozzal nem akarok kínlódni. Volt, h ki tudtam jelölni a szükséges oldalt, bemásoltam a wordbe, képként viselkedett, akartam szövegdobozt beszúrni és nem hagyta. Nem tudtam se a szöveg elé, se a szöveg mögé szúrni, egyszerűen nem működött semmi. Office 2003-at használok.

2013. nov. 19. 13:54
 6/7 hypno ***** válasza:

A PDF-XChange Viewer-nél magában a PDF-ben szerkeszted. nem kell kimásolni, Wordbe illeszteni, meg ilyenek.


Ha szövegszerkesztővel akarsz dolgozni, akkor a FineReadert használd.

2013. nov. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Onenote-ban van karakterfelismerő. Nézz utána a numlockholmes.blog.hu -n
2014. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!