Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől lehetnek ezek a hibaüzen...

Mitől lehetnek ezek a hibaüzenetek? (YouTube)

Figyelt kérdés

Pár napja figyeltem fel, hogy amikor megnyitom a YouTube-t, az oldalt betölti, minden rendben, viszont ha elindítanék egy videót, akkor bár ugyanúgy mindent betölt, de magát a videót nem. Ez mitől lehet?


+Ezeket a hibaüzeneteket adja be:


Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT

googleads.g.doubleclick.net/pagead/id:1 Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT

www.google.hu/pagead/lvz?req_ts=1590496386&pg=index&evtid=AKB78cgsuMkN3AKG5oDxCGGv-SixMoZ4IsXvQU4sBven22TryBimyyM8s--vg31S8BUhRYiRpTGAboJqmH9OzXxnsUbRyECqbQ&sigh=AKFpyYVAMJQCBVobFF7f-gWB99Z63Arucw:1

. . .

desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:1438

bo @ desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:1424

(anonymous) @ desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:9205

dl @ desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:438

n@

. . .

desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:1437

XMLHttpRequest.send (async)

eo desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:1424

(anonymous) @ desktop_polymer_inlined_html_polymer_flags_v2.js:438


Mit lehetne kezdeni velük? Előre is köszönöm a segítséget



2020. máj. 26. 14:41
 1/5 A kérdező kommentje:

Annyi megjegyzést még:

Telefonon működik, más böngészőben is

Elvileg az uBlock+uBlock Origin a probléma, de azt is például eltávolítottam a böngészőből stb, nem jó, angolul is rákerestem, azt meg sajnos nem feltétlen értem

2020. máj. 26. 15:10
 2/5 Mr. V. ***** válasza:

Egyrészt reklámblokkoló okozhat oldal összeesést, de ilyen hibaüzeneteket kevésbé, illetve olyan plugin (vagy böngésző beállítás) lehet inkább a hibás, ami tiltja a JS (JavaScript) futtatását.


Az uBlock nincs ilyen hatással a tube-ra.


A mindenhol említett polymer nem tudom mit takar, de attól, hogy tiltod az idézett címet, még működnie kell magának az oldalnak.

Nekem routerben már tiltva van közel 200 000 cím, köztük a doubleclick is és a tube rendesen megy.


Opera esetében van beépített reklámblokkoló is, esetleg próbáld azt kikapcsolni.

Firefox, Waterfox, Opera böngésző javasolt, azoknál ilyen hibát 1x sem tapasztaltam.

2020. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehet valahogy megoldani, hogy Chromenál is működjön?
2020. máj. 26. 18:28
 4/5 Mr. V. ***** válasza:
Nem tudom, nem használom... nem véletlenül. (Mint a példa is mutatja.)
2020. máj. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, azért köszi :D

(Bár megoldottam, a YouTube-t firefoxon nézem és annyi)

2020. máj. 26. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!