Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gmail és youtube videók nem...

Gmail és youtube videók nem töltenek be Chrome-ban. A manóba! Valamiért nem sikerült. Hibaüzenetet kapok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Ha belépek a gmail-embe, betölt, még az új üzenetet is jelzi, de pár másodperc múlva elszáll, és kiírja a manóba! Valamiért nem sikerült megjeleníteni ezt a weboldalt. Drive-ot meg tudtam nyitni, sőt a bejelentkezési felület is jó.

Youtube-nál oldal bejön, ki tudom választani a videót, de mielőtt elindulni, megint ugrik az üzenetre.

Explorerben jó mindkettő.

chrome://net-internals/#dns Clear host cache-t próbáltam, továbbra is rossz.

Újratelepítettem a Chrome-ot is.

Futattam eset online scannert, szedtem le malwarebytes-t, az is scannelt, de továbbra sem jó.

Mit próbálhatnék még?



2015. márc. 15. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
tipp: [link]
2015. márc. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi. Megpróbáltam, de még mindig ugyanez a probléma. Letiltottam a bővítményeket is. Kijelentkeztem a Chrome-ból, bejelentkeztem máshogy, akkor is rossz. De másik gépen meg működik.

Még valami olyasmit írtak, hogy azok az oldalak csinálják, ahol kint van a widget. De ezzel nem tudom, mit kéne kezdenem.

2015. márc. 15. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!