Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az nCore-hoz tartozó yTorrent-...

Róóz Peter kérdése:

Az nCore-hoz tartozó yTorrent-ben mit jelent a Seed/Peer arány oszlopban a fekvő nyolcas, azaz a végtelen jel?

Figyelt kérdés

Van olyan régebben letöltött film, amely mellett a Seedelés csík nem zöld, hanem bordó, azok mellett van, de találtam fekvő nyolcast zöld alapon Seedelés állapot mező mellett is.

Ja! És tényleg, ami bordó az miért bordó?



2020. máj. 26. 18:39
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

A hibát az Info vagy a Trackerek fülön keresd (ha a csíkon nem írja).

Más tracker esetében én már találkoztam azzal, hogy hosszú órákon keresztül nem működött, nem tudott csatlakozni, ilyenkor váltott más színre zöld helyett.

A végtelen jel pedig pont azért végtelen, mert ismeretlen az arány, mivel nem éri el a trackert. Amint ismét eléri és zöld lesz, akkor értelmes számokkal lesz tele az oszlop.

2020. máj. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, csak azt nem, hogy van kb. 100 film a wincsin, és kb 8-10 bordó csak. Arra gondoltam, h azokat talán már nem lehet seedelni?
2020. máj. 26. 21:16
 3/5 Mr. V. ***** válasza:
Előfordulhat, hogy törölték az adatlapját (pl. mert dupla feltöltés volt), így lehet piros, de ha a HDD-n sérült a fájl, akkor is lehet, de ezt a cíkon ki szokta írni, ha ilyesmi problémája van (pl. áthelyezted másik mappába és onnantól nem elérhető).
2020. máj. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ...És tényleg, hogy lehet a filmeket áttelepíteni? Pl. veszek egy kétszer akkora tárolót, átmásolom ami van, aztán oda (erre az új tárolóra)folytatom a letöltéseket. Így működhet... ha ugyan úgy nevezem el? Pl.: e

... és mi van, ha egy új tárolót veszek a régi mellé? Akkor már csak az egyiket fogja látni a rendszer?

2020. máj. 27. 14:57
 5/5 Mr. V. ***** válasza:

A torrent programban beállítható az alapértelmezett letöltési könyvtár, de ez nem azt jelenti, hogy csak oda tud letölteni, hanem .torrent megnyitásakor adható meg más cím is. Így nem kötelező átmásolni másik tárra, ha ott is jó helyen van, ahol most.

Amennyiben áthelyezésre kerül, de még seed-elni kell, akkor a pirosan jelzett "Hiba: Állományok hiányoznak..." torrentek esetében a haladó menüben kézzel kell beállítani az új elérési útvonalat, ami után CRC ellenőrzést fog végrehajtani (végigolvassa az egész fájlt) és ha az megvan, akkor lesz ismét zöld.

2020. máj. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!