Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől kapcsolhat le a laptopom...

Mitől kapcsolhat le a laptopom hírtlen?

Figyelt kérdés
Adott egy toshiba satellite L750-1E3 és az a problémám hogy ha egyszer megpróbálom bekapcsolni akkor a windows logóig betőlt azt lekapcsol másodjára hogy bekapcsolom elérek az üdvözőljük feliratig azt lekapcsol azt ezt addig csinálja míg végűl megnézem az akku tőltöttségét és akkor van ilyen 50 60%-on. Szoftveres hiba nem lehet mert újra tettem a windowst deugyan ezt csinálja és a proci is újra lett pasztázva. Maga a laptop használtan lett véve.

#laptop #Hirtelen kikapcsolás
2020. jún. 6. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem, mi történik, miután megnézed az aksit, de ha Windows 10 van a gépen, akkor lehet, hogy a legújabb rendszerfrissítés a ludas. Egy ismerősömnek ugyanígy a bejelentkezési felület nem jelent meg. Próbáld meg visszaállítani az előző verzióra, hátha segít.
2020. jún. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Microsoft frissités, mint olyan... Hát ezért nem kell a Windows 10!
2020. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem win 10-et használok hanem win 7 - et mert nem annyira birná a win10-et
2020. jún. 7. 08:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs elfelejtettem ott befejezni. Végűl is az van hogy miután lemerítette a laptop aksimat 50 60% ra azután tudom csak használni.
2020. jún. 7. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval az alapján amit leírtál, 3 bekapcsolás után már 50-60% körül van az akku töltöttsége. De kb mégis mennyin van, mikor kikapcsolod? Mikor használod a laptopot, közben töltőn van?
2020. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!