Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Be rrgiztem egy bitcoin...

Be rrgiztem egy bitcoin oldalra ki léptem utàna nem lehet vissza jelentkezni nincs bejelentkezés csak registràció.. azóta hivogatnak 1 hónapja kb külföldről +44 el kezdődő szàmmal, ha le tiltom akkor egy màsikon hívnak napi 4-6 alkalommal mit tegyek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 17:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Válts számot ... ÉS máskor ne add meg a telefonszámodat mindenféle gyanús weboldalon.
2020. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Rendőrség nem nyomoz utàna? Lehet valami csalàs és akkor màs lehet nem esik ebbe bele
2020. jún. 17. 18:04
 3/13 anonim ***** válasza:
És mit tudna nyomozni, hogy Angliából hívogatnak? :). Nem tudom. Menj be a szolgáltatódhoz és mond meg nekik, hogy tiltsák le az összes Angliából érkező telefonhívást "ha lehet ilyet". Aztán többet nem hívhatnak. Telefonba nem tudom, hogy ezt lehet-e. Biztos van rá valamilyen Applikáció, hogy nemzetközi kezdőszámokat le lehessen tiltani.
2020. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem tudnàk ki nyomozni ön szerint hogy kik vàsàroltàk fel ezt a sok szàmot? Lehet sokakat àt vertek màr. Rendes zaklatnak egész nap. Nem veszem fel mert kitudja mennyit vonnak le...
2020. jún. 17. 18:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi közük a Magyar hatóságnak Angliához, főleg hogy már nem is EU-sak. Nem fog vele senki se foglalkozni.
2020. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy felveszed nem von le semmi pluszt, nem is tud.... Akkor von le, hogyha Te hívod vissza. Azért hívogatnak, hogy majd vissza hívd.. ;)
2020. jún. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hàt elég nagy szégyen hogy nem foglakozik a Magyar àllam a magyarokal!
2020. jún. 17. 18:15
 8/13 A kérdező kommentje:
akkor azért hívak kb 30 mp ig hogy hívjam vissza őket? Na utàna nézek ennek
2020. jún. 17. 18:17
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor vedd fel és kérdezd meg mit akar ...
2020. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
jól értem, hogy azért adtad meg a telefonszámodat, hogy ne hívjanak?
2020. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!