Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nintendo switch-hez kell...

Kisplevi kérdése:

Nintendo switch-hez kell valami fizetős szolgáltatás az online játékhoz?

Figyelt kérdés

Egy Nintendo swich vásárlása elött állok és azt tudom hogy xbox-on a multihoz gold kell ps-en a ps plus, viszont azt nem tudom hogy a nintendohoz kell e ilyesmi?

És ha kell akkor az mennyibe kerül?



2020. jún. 20. 10:42
 1/2 anonim válasza:

Igen kell, viszont nem tudom mennyi az ára. Minden esetre biztos elkérik értre az árát.

A switch nem egy olcsó dolog, de megéri szerintem.

2020. jún. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisipoke ***** válasza:

Az ingyenes játékok online-jához nem kell (pl. Fortnite), de amúgy igen, viszont nem olyan drága.

1 évre 20 euró (jelenleg kb. 7000 forint, harmadannyi, mint a másik két platformon), de ha csinálsz egy családi csomagot (akárkivel össze lehet állni), akkor akár 8 embernek 35 euró, vagyis fejenként kb. 1500 forint.


Nem kapsz mondjuk annyi új játékot minden hónapban, mint a másik két gépnél, de megkapod a Tetris 99-et,és rengeteg (jelenleg talán 80+) retro játékhoz hozzáférést. Van azért köztük rengeteg olyan is, ami még ma is megállja a helyét.

2020. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!