Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elérni azt, hogy...

MarKing_01 kérdése:

Hogyan tudom elérni azt, hogy az Acer Aspire 3-as laptopmon ne csak UEFI, hanem Legacy lehetőség is legyen, mivel így nem képes bebootolni az SSD sem?

Figyelt kérdés

Semmilyen lehetőségem nincs a változtatásra és ezt az üzenetet kapom, ha átállítanám, de ugye nincs erre lehetőség: "The available boot devices will not change until a reboot!"

Mit szóltok ehhez?



2020. jún. 21. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Valamit nagyon benézel v félreértesz.
2020. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Számítógépeket szerelek több éve, soha nem láttam még ilyet. Ennyire ne nézz hülyének, légyszi!
2020. jún. 22. 11:12
 3/10 CspCsj ***** válasza:
2020. jún. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy elküldted, de nekem még mindig nincs olyan lehetőségem mint a videóban hogy Legacy BIOS. Csak UEFI van.
2020. jún. 22. 14:21
 5/10 CspCsj ***** válasza:
Nem aktív az a mező, vagy nem választható más?
2020. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 CspCsj ***** válasza:

Kimaradt:

Ha nem aktív, akkor a Security résznél meg kell adni egy Supervisor Password-öt, és utána át lehet állítani UEFI-ről.


Ha csak UEFI választható, akkor csak BIOS módosítással lehet Legacy-t enegedélyezni, - egyébként milyen rendszerhez kellene Legacy?

2020. jún. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 CspCsj ***** válasza:

Még kimaradt:

Az UEFI alatt a SecureBoot is Disabled?

2020. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen értelmetlen (és felesleges) az UEFI módot kikapcsolni.
2020. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem választható más.

Az a baj hogy a BIOS-ba se tudok belenyúlni sehogy se mert még az usb-ket sem ismeri fel. Jelszót is állítottam már rá, nem történt semmi.

2020. jún. 22. 16:48
 10/10 anonim ***** válasza:
A végén kiderül hogy még a BIOS-ba se tudsz belépni... ;P
2020. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!