Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek az...

Milyen laptopot vegyek az alábbi feltételeknek megfelelően?

Figyelt kérdés

-Egyetemen használnám, esetleg jegyzetelésre

-Főként videók, filmek, sorozatok nézésére elég legyen

-Programokat, játékokat nem töltenék le sokat

-Fontos, hogy gyors legyen, ne 2 perc alatt kapcsoljon be

Illetve milyen processzort ajánlanátok ezek alapján?



2020. jún. 21. 23:26
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Ezt gyakorlatilag mind tudja.
2020. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Milyen árban? Mert az LG gram-től kezdve egy MacBook pro-ig bármit meg lehet venni. Egy i3 elég jegyzetelésre, nem kell több, és ha nézni akarsz akkor 17 inches monitor lenne jó (de amúgy mindegy, mert egy 15 inches monitoron is lehet.) Ha egyetemen használnám, akkor vékonyak és könnyűnek kell lennie. Igazam van?
2020. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
(Most jöttem rá, hogy a kettő amit fölsoroltam, kb same ár.)
2020. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá?
2020. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Használnád*
2020. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kb. 80-130 közöttire gondolok

Jó lenne, ha sokáig bírná, a mostani 4 évig bírta, esetleg van olyan, ami ennél tovább is?

2020. jún. 23. 16:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Max napi 2-3 órát használnám.
2020. jún. 23. 16:14
 8/9 anonim válasza:

Én mindnekepp egy ultrabookot javaslok, azok könnyűek. Használtan kezét lehet venni dell Latitude-öket az általad megadott áron, azok nagyon jó gépek, jól bírják nagyon. De tényleg, nekem van egy kb 2 éve és semmi baja sincs. Előtte pedig egy használtan vett Dell laptopot használtam 2 évig, amit előtte apukám használt évekig, azért cseréltem le, mert gyorsabbra és szebb képernyőre vágytam, teljesen jól működött.

Ha azt akarod, hogy gyors legyen, akkor SSD legyen benne a memória, az bármilyen gép sebességét megdobja

2020. jún. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

Én az első három közül választanék, a negyedik nem annyira jó, mondjuk olcsóbb. Szerintem érdemes rászánni 150ezret mert tényleg évekig használod. Vagy ha nem zavar, hogy használt, akkor nagyon jó gépeket lehet venni 150ért. Sokkal jobbakat, mint amiket felsoroltam.

2020. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!