Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a laptopomnak?...

Mi baja lehet a laptopomnak? Otthon recseg a hang, munkahelyen nem.

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag otthon és a munkahelyemen is használom a laptopomat. A home office miatt huzamosabb ideig voltam otthon és az történt, hogy amikor hallgattam valamit rajta, recsegett a hang vagy amikor megnyitottam egy új programot, a hang az új lap betöltése közben elkezdett akadozni illetve megnyúlni. Azt hittem, hogy tönkrement a laptopom, hangkártya vagy ilyesmi. Nem igazán értek hozzá. Már be volt tervezve, hogy elviszem egy szervízbe. Erre az történt, hogy bevittem a munkahelyemre, ott viszont teljesen rendesen működik a laptopom, semmi baj a hanggal, nem úgy mint otthon, ahol kb. 5 percenként biztos recseg vagy az a probléma van, amit már leírtam. Annyit kell tudni, hogy az akkuja már nem jó, tehát folyamatosan hálózatra van csatlakoztatva. Lehet, hogy az otthoni áramszolgáltatással van gond? Egyszerűen nem értem.

2020. jún. 23. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Az árammal biztosan nem lehet gond, mivel a töltőn keresztül kapja a feszültséget. A töltő meg alapból el van látva mindenféle túl-fesz védelemmel.

Én inkább egyszerű véletlenre tippelnék, vagy valami kontakthibára ami a mozgatástól megszűnt, vagyis helyreállat ideig óráig a kontaktus.

2020. jún. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amikor először bevittem a munkahelyre, én is arra gondoltam, hogy valami megmozdulhatott benne, de azóta újra dolgozom, hozom viszem és továbbra is ssak otthon recseg.
2020. jún. 23. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Otthon azért próbálgatnék konnektorokat, hogy minddel csinálja, pont ugyanolyan, függhet valamitől?
2020. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad másik dug aljban, akkor is recseg?
2020. jún. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Más konnektorban is ugyanúgy működik. A hangszóróra is gondoltam, mert munkahelyen fülhallgatóval dolgozom, ezért most otthon is próbáltam fülhallgatóval, úgy is recseg és akadozik sajnos.
2020. jún. 25. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kikapcsolt wifivel és be se dugott lannal recseg-e?
2020. jún. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!