Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook régi verziót ,...

Facebook régi verziót , hogyan lehet vissza állítani ?

Figyelt kérdés
Egyik nap,bekapcsoltam a gépemet és beléptem a Facebookra, és autómatikussan az új verzióba lépve találtam magam. Itt ezen az új oldalon nincs az a választási lehetőség amilyet a régi oldalon lehet találni, hogy választhatsz , belépsz e az új verzióra vagy visszalépsz a régire. megoldást tudtok a problémámra ?

#Facebook #facebook régi verzió vissza állítása
2020. jún. 26. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már nem lehet visszaváltani a klasszikus nézetre.
2020. jún. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. A géped azt tölti le, ami a Facebook szerverein van, ott pedig már nem érhető el a régi verzió.
2020. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kettő facebookos oldalam is van. Az egyik működik a régi klasszikus formában a másik meg nem. Megjegyzem, hogy ugyan arról a számítógépről lépek be a facebook oldalaimra!
2020. jún. 28. 01:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Facebook egy elosztott rendszer, ami azt jelenti, hogy több szerveren működik. Megvan, hogy melyik felhasználót melyik szerver szolgálja ki. Általában amikor bevezetnek valamilyen újítást, nem egyszerre csinálják mindenkinél, hanem fokozatosan egymás után frissítik a verziót az egyes szervereken. Ezért van az, hogy az egyik profiloddal ilyen, a másikkal olyan.
2020. jún. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most azt kellene mondanom, hogy értem amit eddig írtatok és , hogy több szerveren működik a Facebook...

De ! Kb. egy hónapja, akkor még mind a két facebookos oldalam a klasszikus megjelenésben volt elérhető, aztán egyik nap az egyik profilom már az új verzióban jelent meg és nem is ajánlja fel a visszalépési lehetőséget a régi verzióra, legalábbis én nem találom, hogy hol és hogyan lehetne visszaállítani a régi megjelenési formát.

2020. jún. 29. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem érted, amit írtam. Azon a szerveren, ami az egyik profilodat kiszolgálja, már kivezették a régi felületet. Ami a másikat szolgálja ki, azon még nem.
2020. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Értem !
2020. júl. 2. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!