Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lesz csíkos a fotó ?

Miért lesz csíkos a fotó ?

Figyelt kérdés
A kinyomtatott fotókon fehér csíkok vannak. Mi lehet a gond a nyomtatóval ?

2020. júl. 4. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszáradt a nyomtatófej.
2020. júl. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megtudom házilag csinálni?
2020. júl. 4. 18:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudom, de ha te itt kérdezed meg, akkor valószínű, hogy te nem, mert ha meg tudnád, akkor már megcsináltad volna kérdezés helyett. Vegyél új patront bele. Tintasugaras nyomtatókkal heti szinten legalább egyszer kell egyet nyomtatni feketét és szineset is, hogy a fúvókák ne száradjanak be.

Hogy valami hasznosat is mondjak: kiveszed a patront és egy fültisztítót 96%-os alkoholba mártva megtisztítod a fúvókákat és reménykedsz, hogy sikerül. Én is így csinálom és én is reménykedek. Általában sikerül. Ha meg nem, akkor új patron.

2020. júl. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Remélem ha Te is 72 éves leszel mint én, nem kérdezel ilyeneket !!!!
2020. júl. 5. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megbántani. A kérdésben nem közölted az életkorodat. De hogy megnyugtassalak, csak egy 10-essel vagyok fiatalabb nálad.
2020. júl. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké nincs gond ,ahogy tudtam kimostam a nyomtatófejet de még rosszabb lett. Több a csik mint volt
2020. júl. 6. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!