Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit is jelent a "mikroszaggatá...

Mit is jelent a "mikroszaggatás" és hogyan oldható meg?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt vettem egy használt számítógépet. (GPU: Rx 550 4gb, CPU: i5-2400) az első nap amikor felraktam a windows 10 home-ot akkor nagyon jól ment minden játék. Utána tapasztaltam, hogy a zenék néha beszaggatnak és egy pillanatra minden megáll. A játékok pl. Minecraft amivel csak funból játszom elkezdett szaggatni amikor játszom... A fortnite-al ugyanez. A gta 5-el semmi gond nagyon jól fut de az is nagyon ritkán beszaggat. A gép az bírná mivel láttam ezzel a vidi kártyával teszteket. Ezzel kapcsolatban videót is néztem de mivel én nem értek hozzá a tanácsotokat szeretném kérni!

2020. júl. 5. 20:58
 1/7 A kérdező kommentje:
Ram: 8,00GB
2020. júl. 5. 21:03
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
57%

Pillanatokra megpörgeti valami a processzort, gondolom.

Régen a process monitorral sikerült megfognom ilyen jellegű hibát:

[link]

Vicces eredménye lett. Mivel nagyon tele volt az egyik partíció, a Windows Explorer process ilyet produkált, ahogy folyamatosan ellenőrizgette a szabad helyet.

Csináltam szabad helyet, erre abbahagyta.

2020. júl. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
oh :D a gép már újra is lett telepítve és amikor tele volt tárhellyel a partíció akkor is ugyanez.
2020. júl. 5. 21:39
 4/7 A kérdező kommentje:
és igen a processzor megugrik attól, hogy az asztalon vagyok 40-50%-ra is.
2020. júl. 5. 21:42
 5/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%
Csak egy példa volt, sok oka lehet, amit egyedileg kell lenyomozni.
2020. júl. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem "funból" játszani?
2020. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mit is jelent a "mikro szaggatás" ?


Gondolom amikor nem folyamatosan megy a mikrosütő..

2020. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!