Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez a mikroszaggatás?

Mitől lehet ez a mikroszaggatás?

Figyelt kérdés

Nos a napokban vettem egy gigabyte gtx 670 windforce vidikarit és hát menetrend szerint telepitettem a league of legendset mikor az tapasztaltam hogy néhány perc múlva a játékban az fps lecsökken 50 re és röcc,mikrolag következik be


táp:kolnik kl-c700

proci:AMD fx-4300 (4.1Ghz-ra huzva)

vga:gigabyte gtx 670 widnforce

ram:4gb



#VGA #microlag #microszaggatás #lol lag
2017. júl. 5. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Hőmérsékletek rendben? Melegedésnél szokott ilyen előfordulni. Ennél többet így látatlanban sajnos nem lehet kikövetkeztetni. Esetleg egy prortalanítás/pasztázás, ha a probléma valóban ez. MSI Afterburnerrel lehet monitorozni a hőmérsékleteket játék közben.
2017. júl. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én megfigyelném a röccenés után, hogy mégis mennyi ram van felzabálva a Windows által, illetve, hogy mennyire leterhelt a háttértároló írási/olvasási kapacitása.
2017. júl. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a hőfokkal semmi baj.eddig ugyan ez a 4 giga ram vitte a lolt.Egyébként azt észrevettem ha bekapcsolom a V-synct a játékban akkor semmi lag nincs de viszont úgy olyan mintha laggolnék :/
2017. júl. 6. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!