Tartár Mátyás kérdése:

Lehet-e pótolni?

Figyelt kérdés
Kiszedtem a billentyűzetemből a billentyűket, mert át akartam takarítani. Csakhogy az egyik ilyen gumi bigyó eltűnt. (Sajnos nem tudom a nevét.) Lehet pótolni valahonnan üzletből? Nem szeretnék rendelni, mert sok idő, amíg megérkezik, de lehet, hogy meg se jön. Miskolci vagyok, ott nem tudtok esetleg egy boltot mondani?

2020. júl. 7. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó lenne ismerni a billentyűzet típusát! Noname billentyűzethez kizárt, az alap értékét se ismerjük. Lehet pótolni, én egy számítógép szervízt keresnék fel, hátha akad nekük egy véletlen.

Vagy egy olyan gomb alól cseréled ki, amit soha nem használsz :) nálam pl a scroll lock ilyen

2020. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát... a márkákat nem nagyon ismerem, épp ezért fogalmam sincs, hogy az EasyTouch milyen minőségű. Az alkatrész pedig az Alt billentyű alól esett ki (nem Alt Gr).
2020. júl. 7. 15:05
 3/3 anonim ***** válasza:

vedd ki egy olyan alól amit nem használsz...

scroll lock, vagy prinrszkrííín vagy pause%break.

2020. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!