Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop-monitor-headset? (Call...

Laptop-monitor-headset? (Call of duty)

Figyelt kérdés
Olyan gondom lenne,hogy:van egy gamer laptop,ami ravan dugva hdmivel egy sima lcd full hd monitorra. Ha cod multizok haverommal,bedugom a fejhallgatot,addig eljutok,hogy a jatek hangja a fejhallgatoba halljam,viszont az o hangja,a laptoprol jon,es az en hangom is az veszi,nem a fejesen levo mikrofon. Akarhogy dugdostam,minotorba,laptopba,egyik ide masik oda,sehogy se volt jo,akarmit engedelyeztem v tiltottam a hangeszkozoknel,nemakart mukodni. Hogy tudnam szerintetek megoldani,hogy mindent a fulesbe halljak,es annak a mikrofonja vegye a hangom ne a laptope. Egyebkent ha csak magan a laptopom jatszok a fejhallgatoval,akkor mukszik rendesen,vagyis a mikrofon nemtom melyik vesze merthat nyilvan az olembe van a gep,akkor nemlenyeg.

2020. júl. 12. 01:46
 1/4 The Dead and Dreaming ***** válasza:

Alapvetően gondolom mindkettőt csatlakoztattad a Notebookhoz egy combo Jack átalakítóval és megadtad a hangkimenetet, hogy az legyen ugye? (Mikrofon esetén az eszközöknél pedig simán be kell állítani az alapértelmezettet vagy letiltani a laptopban lévőt.) Nem igazán értem a logikát, hogy minek kell Monitoron keresztül vinni?


Bár van egy olyan sejtésem, hogy egy combo jack bemeneted van a notebook-on és ezért a hangot a monitorba a mikrofont a notebookba dugod? :D

2020. júl. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilvan egy nagyobb kepernyon sokkal jobb jatszani,f1ezni kormannyal,stb.

Regi laptopomon egy jack csatlakozo volt,ezert vettem akkor egy atalakitot,de ebbe 2 van,kulon fejhallgato,meg a mikrofon.

2020. júl. 12. 09:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Es azt vettem meg eszre,hogy a jatekban ugye van mikrofon teszt,probalgattam,volt hogy egyertelmuen a fejemen levo mikrofonra volt allitva,megpockoltem a mikrofon veget egybol felugrott a kis sav,1meterrol a laptop csaknem erzekelte ennyire. Es elkezdunk jatszani,es megin a laptoprol jon megy a hang.
2020. júl. 12. 09:57
 4/4 A kérdező kommentje:
A hangeszkozoknel,a felvetel resznel,olyan van hogy sztereo kevero,meg mikrofon(realtek hang akarmi). Egyaltalan 2kozul valamelyik a mikrofonom? Lehet nemis erzekeli?
2020. júl. 12. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!