Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iway számitástechnikai oldal...

Szilvia505 kérdése:

Iway számitástechnikai oldal vélemények? Tényleg rossz?

Figyelt kérdés
Rendetem egy tabletet, de azt írták, hogy hétfőn meg is érkezik, de csak kedden és csütörtökön van nyitva. Nem értem. Plusz érdekelne mások tapasztalata az oldallal kapcsolatban, neten nem találtam róla sok jót, de árukereső dobta fel az oldalt. Szóval nem tudom, hogy bizakodjak-e? Hogy megjön a csomag.

#tablet #webáruház #iway #számítástechnikai oldal
2020. júl. 12. 09:53
 1/5 belapus ***** válasza:
27%

Azért az Árukeresőn - bár alig 300 visszajelzés van, és ez még azért kevés - pozitív a megítélés.

Ami nyitva van, az az Ügyfélszolgálati iroda ( nekem mondjuk keddtől csütörtökig tartónak tűnik, de ez a legkevesebb ).Ott áruátvétel nincs.

Nincs személyes tapasztalatom.

2020. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Többször is rendeltem tőlük. Nem volt gond.

Egyszer hibás ramot kaptam, simán cserélték.

2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Huh, köszönöm szépen, akkor remélem hamarosan megjön, a rendelésem.
2020. júl. 12. 11:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Privátra: Most vasárnap van. Ilyenkor nem megy be senki összerakni a csomagodat.

Biztos hogy megfogod kapni. Ha nagyon aggódsz, ott a telefon.

A sok minuszolót pedig csókoltatom.

2020. júl. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, minden válaszra ment a zöld kis pipa :D
2020. júl. 12. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!