Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem kezdő számítógép használó,...

Nem kezdő számítógép használó, de a számítástechnikában nagyon járatlan vagyok. Szeretnék tanácsot kérni, hogy lenne-e olyan magyar (esetleg angol) weboldalt, és könyvet ajánlani, ahol több ismeretet tudok szerezni e téren? Lentebb bővebben kifejtem.

Figyelt kérdés
Leírom ,hogy még jobban érthetőek legyenek a dolgok: például olyan alapvető dolgok sem mennek (igaz még nem is próbáltam) , mint CD-re adatokat lementeni/másolni. Számítógép össze illetve szétszerelése. Illetve sokszor olvasom számítógépeknek adatait stb, és egyszerűen fogalmam sincs mit jelentenek mennyire jók stb. Ezekről és ehhez hasonló dolgokról szeretnék tájékozottabb lenni . Lenne-e ilyen hely az interneten ,fórum , ahol ezek működéséről tudok olvasni , esetleg még könyv is jó.

2018. máj. 10. 04:42
 1/4 A kérdező kommentje:
A kérdés első része nem értelmes mondat ,azért , mert a "tudnátok-e" szót helyettesítenem kellett a "lenne-e" -vel más különben nem engedte beküldeni a kérdést.... szóval így sikerült .... no comment .
2018. máj. 10. 04:51
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyat nem fogsz találni, ahol mindezt egy helyen, számodra is emészthető formában is leírják.

Abban viszont senki nem akadályoz meg, hogy rákeress az interneten minden olyan dologra, ami érdekel.

Tonna számra találhatsz cikkeket, könyveket, videókat csupán néhány kattintással.

Azt azért hozzátenném, hogy ha igényes és naprakész dolgokat szeretnél tanulni azt angolul fogod megtalálni. Magyarul a felhozatal igen gyér és sokszor évekkel lemaradt vagy igénytelen.

2018. máj. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

CD-t nem használunk, 2018 van. A CD-re írás mellesleg külön célprogrammal történik, kiválasztod, hogy adatCD-t akarsz készíteni, tallózod az írandó fájlokat, rányomsz az írásra, és már csak meg kell várni.


Ha jól értem, hogy mi a problémád, akkor ne könyvet akarj találni róla, hanem olvass cikkeket, wikipédiát, véleményeket, nézz youtube csatornákat, egyszóval foglalkozz a témával, és az információk majd szépen rád ragadnak. Könyveket hosszabb és specifikusabb témákról szoktak írni; olyan könyv nincs, ami pont a jelenlegi számítástechnikai termékkínálat jellemző adatait magyarázza és összehasonlítja, ezekre keress rá egyesével.

Kezdetnek amúgy, ha meg tudod fogalmazni, mire vagy kíváncsi, feltehetsz itt is kérdéseket, biztos lesz pár idekattintó, aki szívesen válaszol.

2018. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ... csak most pár nappal később tudtam megnézni , mert nem értem rá. Mind a két válasz hasznos volt, köszönöm a segítséget.
2018. máj. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!