Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen 2.1-es számítógép...

Milyen 2.1-es számítógép hangfalat érdemes venni amin szól azért a basszus is?

Figyelt kérdés

5.1-eset akartam de csak 3 kimenet van a gépen (rózsaszín, zöld és kék :D) Plusz hangkártyát nem akarok ezért cserélni, csupán szeretnék venni egy jobb hangfalszettet. Valami olyasmire lenne szükségem ami szépen szól, de dübög is ha kell, tehát azért bírja a mélyet. Tudtok ajánlani valamilyen hangfalszettet? Hány wattos-tól érdemes vásárolni amin már a basszus is szebben szól és nem csak kopácsolásnak hallatszik?


Köszi a válaszokat!


2010. aug. 2. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
És az miért baj, hogy 3 kimenet van a gépeden? Nekem alaplapi RÉGI hangkártyán simán megy az 5.1 és csak a zöldbe van dugva vagyis JACK.
2010. aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azt mondták arra nem lehet vagyis lehet csak akkor nem fog szólni a mikrofon meg ilyesmi. Meg h egy régi hangkártyával nincs olyan jó hangzása.
2010. aug. 2. 19:13
 3/5 anonim válasza:
nekem logitech z4i hangfalam van a basszust nagyon szépen adja de ha mégjobb basszust akarsz akkor vegyél logitech z-2300-at.
2010. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Uh :D Köszi de én valami olcsóbbra gondoltam.. Olyan max 10-12 ezer Ft. Panelházban lakom és a szobám is pici (9 nm) szóval nem kell olyan nagy teljesítményű, csak szép hangzású! :)
2010. aug. 4. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

De az pont elég. A zöldbe kell tenni az audio kimenetet, ha rózsába a bemenetet (mikrofon).


Egyébként 10k körül lehet venni külön hang kártyát, ha nem akarsz alaplapot is cserélni.

2014. jan. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!