Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 probléma Pár napja...

Windows 7 probléma Pár napja kitakarítottam a számítógép belsejét poros volt, összeraktam és azóta nem engedi a számítógép hogy új dolgokat hozzak létra?!

Figyelt kérdés
(új mappa új bitkép stb) helyette azt írja ÜRES. Én rontottam el, esetleg valamiféle megoldás?! Minden választ köszönök!!
2011. okt. 22. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Létra?!
2011. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a merevlemezzel van gond. Cseréld ki és rakd rá ezt: [link]
2011. okt. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szeretnék ubuntut a számítógépre, valahogy sose jött be. De ez hogy nem lehet új mappát létrehozni számomra rejtély hogy mit történt :S
2011. okt. 24. 16:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Talán nem jól raktad össze, kábelek a helyükön vannak?

A legjobb lenne újrarakni.

2011. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 éve lett megcsinálva az egész számítógép nem értem mi lehet a gond de kösz a választ, akkor újrarakás :S
2011. okt. 25. 18:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon régi notebookot találtam lomtalanításkor, hazavittem, kitakarítottam, akkuja rossz, de egyébként szépen működik (Intel alaplap és proci). LINUX (Ubuntu) az operációs rendszer, ezt telepítettem. Nem bántam meg, hogy hazavittem, kiválóan használható pl. könyvtári irodalmazásra. Egyszóval nem rossz az Ubuntu, csak nem csicsás.
2011. okt. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!