Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem jelentkezik ki a gépem,...

Nem jelentkezik ki a gépem, megoldás? (acer laptop)

Figyelt kérdés
Acer laptopom van, ma lefagyott, nem reagált, nem tudtam leállítani, az alt ctrl del gombot megnyomtam, gondoltam kijelentkezek.Lehet hgy hülye ötlet volt, de ennek már egy órája, és semmi, forog a "kerék" azt írja, hogy kijelentkezés,de semmi :( Egy éves a gépem, és most el vagyok keseredve...Tudna valaki segíteni? Ha esetleg áramtalanítok, és lemerítem az aksit,lehet vele valamit kezdeni? Bocsi tök hülye vagyok. Köszi előre is a segítséget

2020. júl. 13. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Esetleg ha letudnád írni hogy a laptop belső tulajdonságait tudok választ írni az okra, jelenleg most csak gyenge processzorra tudok tippelni, de egyáltalán nem biztos hogy ez a baj
2020. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom :(
2020. júl. 13. 21:38
 3/3 A kérdező kommentje:
Na, sikerült kikapcsolnom, most is visszakapcsoltam, most várok, remélem minden ok lesz.
2020. júl. 13. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!