Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet beállítani, hogy a...

Jozsoo kérdése:

Hogy lehet beállítani, hogy a pendrájvon lévő videókat mindet játssza le a TV, megállás nélkül? Most az egyiknek vége van leáll, míg el nem indítom a következőt.A TV-n próbáltam beállítani de nincs ilyen lehetőség rajta.

Figyelt kérdés
2020. júl. 14. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt csak a lejátszóban lehet, ha a tévének nincs ilyen funkciója akkor nem fog menni. Ha van lehetőséged lejátszót váltani és másikat használni akkor olyat kell keresni ami képes rá.
2020. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Bocs, de nem értem ezt a lejátszó váltás lehetőséget. A TV-be bedugom a pendrájvot, nincs semmiféle lejátszó.
2020. júl. 14. 19:45
 3/11 Dongaben ***** válasza:
Milyem típusú TV? (Pontos típus.)
2020. júl. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Valamilyen lejátszó van, a tévének is van egy beépített médialejátszója amiben a videó megy. Ez persze olcsóbb modelleknél egy alap verzió, viszonylag kevés funkcióval, ezért hiányozhat belőle a fájlok közötti váltás.

Vannak olyan tévék is, amiken vagy testre szabható operációs rendszer (mint egy androidos telefon például), és azokra le tudsz tölteni lejátszókat, de ez megint márka-típus-árfüggő.

Ha csak az van amit a tévé gyárilag kínál, és nem találtál rá beállítást amivel megoldható, akkor sajnos csak ennyire képes.

2020. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
TECHNIKA 22-278 AW15
2020. júl. 14. 20:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Én eredetileg arra gondoltam, hogy a számítógéppel kell valamit beállítani a pendrájvra - pendrájvon, hogy folyamatos legyen a lejátszás.
2020. júl. 14. 20:24
 7/11 Dongaben ***** válasza:
A csodálatos, hogy gyakorlatilag nulla az ezzel kapcsolatos infó, még angol nyelven is... :( Valószínűleg nincs ilyen lehetőség a készüléken. Ha azonos kódolású sorozat részeit néznéd, hogy ne kelljen minden részt indítani, arra van mód. Össze lehet fűzni a videókat egy fájlba. Erre elég sok program létezik.
2020. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, csak akkor nehéz kikeresni, hogy hol hagytam abba, vagy melyik részt akarom megnézni mégegyszer.
2020. júl. 14. 20:38
 9/11 Dongaben ***** válasza:
Azt megkérdezhetem, hogy miért nem a számítógépet használod lejátszásra?
2020. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Használom azt is, a pendrájvról az unokám nézi a rajzfilm mesesorozatot.
2020. júl. 14. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!