Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség?! Steam account

Segítség?! Steam account

Figyelt kérdés

ki akarják iktatni a steam accountomat mert néhány ember magatartását jelentettem de nem írtam oda semmit és délelőtt kaptam chatben egy üzenetet tőlük

meg emailben valami jelszó meg account név és hogy írjam oda az okokat (benne voltam egy játékban) kiléptem és bezárta a chat ablakot is, a steamsupportnak nincs emailcíme tehát nem tudok nekik írni ticketet meg pokolbonyolult írni és most nem tudom hogy mivan,pár nap után bannolnak véglegesen?vagy fake a dolog?(mellesleg elég csóró vagyok nem fog összejönni a 19 gamma újra)


2010. aug. 3. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak valaki ijesztget akire panaszkodtál. Kizárt, hogy banoljanak.
2010. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyen ok miatt 0,001% esély van, hogy bannoljanak:) Bannolás akkor lehet(de akkor is csak a játékra adják a bannt.Tehát nem tudsz azzal a játékkal játszani)ha például használsz Hack-et vagy Cheat-et.Ekkor kitilthat a játékról véglegesen.
2010. aug. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sztem vaalki be akarta huzni az accountodat. a steam staff sose fogja kérni az felhasználóneved meg a jelszód mailben vagy chaten.
2010. aug. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Stean SOHA nem kéri a jelszavadat vagy felhasználónevedet. NE ADD MEG NEKIK, VALAKI MEGPRÓBÁLJA ELLOPNI AZ ACCODAT!
2010. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pontosan. NE add meg nekik csak el akarják lopni a felhasználódat ki nyomik. :D
2011. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!