Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Beletettem a gépembe plusz...

Beletettem a gépembe plusz egy ssd-t. Így van a helyi lemez C, és a helyi lemez D. A helyi lemez D az új, amin csak különböző adatokat szeretmék tárolni, filmek, fájlok stb. Ezt valahogy ki tudom tenni az asztalra vagy a tálcára?

Figyelt kérdés
Csak olyat találtam, hogy rögzítés a gyors elérésbe, de oda valamiért nem tette ki. Úgy szeretném kitenni a tálcára vagy az asztalra, mint egy bármilyen parancsikont. Előre is köszi! :)

2020. júl. 18. 21:03
 1/2 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, de kinn hagyom a kérdést, hátha valakinek segít.

WIN10. Asztal- jobb egér gomb, új parancsikon- helyi d kiválasztása és ennyi. :)

2020. júl. 18. 21:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Másik módja a D:\ partícióra jobb katt, és "Parancsikon létrehozása". Ez a fájlokkal is működik, ha van egy film egy mappában, arra is lehet létrehozni így parancsikont, és akkor közvetlen el lehet indítani a parancsikonnal is mappákban turkálás nélkül.
2020. júl. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!