Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem Win32. alkalmazás. Mit...

Nem Win32. alkalmazás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval Widnows XP fut a gépemen, amit pár hónapon belül mac-re fogok cserélni, ezért nem törődöm vele és teljes benne a káosz.Ha raw formátumú képeket próbálok megnyitni(Adobe Lightroom 3-assal),azt írja ki, hogy nem Win32. alkalmazás.

Ezzel mit tudok kezdeni ? Elég fontos lenne, mert egy raw kép kb. 12mb-t foglal és már van jópár gigabájtnyi...

Előre is köszi


2010. aug. 3. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha letöltöd, telepíteni akarod, akkor azt írja ki, hogy ismeretlen gyártó és piros a pajzs? Vagy csak ismeretlen gyártót? Nincs aláírva, hamis vagy fertőzött fájlnak tekinti a Windows Installer. Nem fogja engedni a megnyitását. A legjobb, ha ilyenkor jobb egérgombbal rákattintasz és lefuttatod a virusírtót rajta.
2010. aug. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak:

Az a bibi, hogy nekem XP-m van, ez még nem is akkora baj, de én nem megnézni akarom őket, hanem feldolgozni.


A második válaszolónak: A Lightroomom eredeti, de a photoshopom csak portable verzió és arra nem tudok Camera RAW-ot telepíteni. :S

2010. aug. 4. 10:02
 5/5 A kérdező kommentje:

Harmadik Válaszolónak:


Ezt már sajnos próbáltam, de nem segít . Eddig volt Lightroom kettesem, és most cseréltem hármasra. A kettessel nem volt baja, csak az lassabb, meg ha már van egy újabb verzióm, akkor azt nem fogom visszaserélni.


Bízom benne, hogy majd a MAC op. rendszer segít rajtam.


Egyébként köszönöm mindannyiótoknak....

2010. aug. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!