Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Állami informatikus képzés...

Állami informatikus képzés vizsgája milyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok az újratervezéses állami informatikus képzést megcsinálta valaki? Hallgatom még az anyagokat csak érdekelne milyen a vizsga? Az is feleletválasztós? Többször is neki lehet futni?

Köszi a válaszokat.


2020. aug. 3. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:

"csak érdekelne milyen a vizsga?"

A záróvizsgáról a legutóbbi hivatalos információ:

"Záróvizsga


2020.05.28.


A Záróvizsga – mely 2020. augusztusában lesz letehető – hozzávetőlegesen 3 órát fog igénybe venni a 120 órás tanulási idődből.

A Záróvizsga részleteiről később adunk bővebb tájékoztatást."

szóval majd később lesz - több információ - hogy feleletválasztós-e vagy sem, hogy többször neki lehet-e futni vagy sem - nem érhető el róla.

2020. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban csak tippelni lehet most, de SZERINTEM (hangsúlyozom, ez csak az én véleményem), valószínűleg feleletválasztós és időablakos (tehát megkezdéstől számítva X idő alatt tölthető ki) és 1x. Legalábbis én így csinálnám, különben nem sok értelme van a tesztnek. Persze így is lehet csalni, de azért az túl könnyű lenne, ha többször kitölthetnéd, aztán előbb utóbb csak eltalálod a jó választ. :)
2020. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!