Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sennheiser HD 4.40 BT fejhallg...

Imangasta kérdése:

Sennheiser HD 4.40 BT fejhallgatón a bluetooth hogy működik? Telefonnal hiába is próbálom megkeresni, nem találja.

Figyelt kérdés

2020. aug. 9. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Sokáig jack dugóval használtam a régi telefonhoz, az új telefonon nincs jack dugó gondoltam kipróbálom a bluetooth-t, feltöltöttem a fejhallgatót (amióta megvettem kb. 1 éve most először töltöttem fel)mondjuk azt nem tudom szükséges e feltölteni hogy tudjam használni a bluetooth-t. 3 gomb van a fejhallgatón, az egyik a hangerőszablyzó van egy a led mellett meg van egy amit jobbra és balra lehet mozgatni. Persze nincs semmi jelmagyarázat rajta. Magyar használati útmutató sincs hozzá.
2020. aug. 9. 19:06
 2/4 ThodEE GoD ***** válasza:

[link]


[link]


16os oldalon:

Power on-t kell nyomni 2sec ig úgy kapcsolja be a bluetooth-ot

2020. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget! Működik. :)
2020. aug. 10. 08:24
 4/4 anonim válasza:
Mi a véleményed az említett fejhallgatóról? Én is nézegettem, lehet arra esik a választás
2020. aug. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!