Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen szempontok szerint...

Ilyen szempontok szerint hogyan tudnék támogatást gyűjteni magamnak?

Figyelt kérdés

Szóval én 28 éves tartósan beteg srác vagyok és munkanélküli. Gyerekkorom óta beteg vagyok magántanuló voltam, szívbeteg vagyok és bolt 2 szívműtétem. Nehezen jövök ki viszont nagy gamer voltam mindig is. Mivel a mai játékokat már nem igazán lehet tört verzióban beszerezni így gyakran nem tudok hozzájutni azokhoz amiken játszanék szívesen pl. RDR2 Death Stranding, majd az új Marvel,stb.


Szóval a kérdésem az lenne, hogy volna-e rá valami lehetőség, hogy iylen célra pénzbeli avgy egyéb pl. Steam kód adományt gyűjtsek és ezt hogyan lehetne kivitelezni? Mert még sosem csináltam ilyet. Köszi a választ előre is!


Mi gámerek tartsunk össze-)



2020. aug. 16. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

írj a szoftver gyártóknak!

hátha sikerül valami kupont "kisírni"

2020. aug. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük azzal, hogy a saját részre történő adomány-gyűjtést koldulásnak hívják, ami jogilag is aggályos!


Próbáld közvetetten, némileg "burkolva".

2020. aug. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem értek az ötleteddel egyet (mármint hogy emiatt pénzt kérj vagy kuponokat), de nincs szívem leírni hogy nem értek egyet, mert amiket leírtál ezzel a betegséggel kapcsolatban elég komoly dolgok. :/
2020. aug. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj streamelni a twitch-en és kérni pénzt, van akiknek ez bejött
2020. aug. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kerül a kormánytól pénzt! Mondd hogy játékra kell.
2020. szept. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!