Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a fejhallgatón a...

Nem működik a fejhallgatón a mikrofon?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves mikrofonos fejhallgatóm, amit kb 2-3 hónapja alig használok (fejhallgatót napi szinten, mikrofont kb havi egyszer). Ma akartam használni a mikrofont (mostmár folyamatosan), de nem akar működni. Mi lehet a gond?
2020. aug. 18. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem dugtad be elég jól a jack-et (ha jack-es a fejesed)

Vagy elszakadt benne egy szál 🤷🏻‍♀️

Próbáld ki egy másik eszközzel, hogy müködik-e, ha működik, akkor nem a fejessel van a baj, ha nem, akkor vegyél egy másik fejest vagy, ha annyira nem fontos, hogy jó legyen akkor hagyd úgy, zenét hallgatni még jó lesz simán

Vagy

Ha még csak fél éve vetted, akkor valószínű, hogy van rá garancia, keresd meg a papírját és vidd vissza, hogy javítsák meg, vagy ha nem tudják, akkor cseréljék ki.

2020. aug. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Működni működik. Csak nem elég jól veszi a hangot. Mármint a beállításoknál ugye tudom tesztelni. Ha beszélek, akkor egy picit megemelkedik a szint...
2020. aug. 18. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a mikrofonba belement esetleg valami por vagy kosz? És az tompítja a hangot. 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
2020. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogyan tudom megnézni, hogy van-e benne kosz? De szerintem nem lehet benne, mert a fejhallgató használva van, nincs poros, koszos helyen.
2020. aug. 18. 21:55
 5/10 A kérdező kommentje:
Edit: Ha mozgatom a jack csatlakozót az átalakítóban, akkor teljesen működik.
2020. aug. 18. 22:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg a jacked csatlakozik rosszul, erre a garancia érvényes, de előtte próbáld meg egy másik eszközzel, hogy nem a telefonoddal van e baj.
2020. aug. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább rendeltem egy újat :D Egyik ismerős szerint egy szál elszakadt benne és nem érzékel rendesen. Hétfőn hozza a futár az újat. :D
2020. aug. 19. 10:45
 8/10 A kérdező kommentje:
Szétszereltem, megmozgattam a kábelt, összeszereltem, most jó lett. :/
2020. aug. 19. 11:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor most lesz kettő 😁😁
2020. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Csak egy lesz, mert a régi megy a levesbe. Fury márka a régi, nem sok reményt fűzök már hozzá (alapból recseg és zúg, ha beszélek bele). Az új pedig Acer lesz, ami azért jobb :D
2020. aug. 19. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!