Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a laptopommal?

Mi lehet a gond a laptopommal?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja vettem használtan (boltban, ahol használt laptopokat, PC-ket árulnak). ASUS VivoBook. Mikor elhoztam már akkor néha észrevettem, hogy úgy ugrál a mutató, de úgy gondoltam, még szoknom kell.

De azóta se szoktam meg. Már egérrel is kipróbáltam, akkor is csinálja. Próbáltam a mutatót lassúra és gyorsra is venni, de nem oldódott meg.


Próbáltam levideózni, de ugye akkor látszódna, ha a kezem is látszana, hogy mit csinálok vele.

[link]

Simán próbálok rámenni a dolgokra, de nem oda akar menni a mutató, ahova én akarom. Késik, túl gyors. Megnyomásra túlugrik, vagy nem veszi észre, hogy akarok valamit. Elkavarog a mutató és random dolgokat megnyit, áthúz, átrak.

Változó, hogy mikor jelentkezik. Kicsit mindig ott van, de ha már egy ideje használom, csinál valamit a háttérbe (pl. fájlletöltés), akkor néha beleizzadok, hogy rávegyem, hogy azt csinálja, amit szeretnék.

Mi lehet a gond? Esetleg valami beállítás van túl érzékenyre állítva?


2020. aug. 22. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a touchpad drivert cserélni / frissíteni.

Bár az furcsa, hogy külső egérnél is ezt csinálja, mert azt más driver kezeli. Nézz azért rá a feladatkezelőre , nem-e zabálja valami a procit? Bár a videóba elég pörgős volt a rendszer...

2020. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a rendszer, ami rajta van, az nem neki való 100%-ban.

Sokszor okoz egy egy variáció a rendszerekben kis "hüleségeket" a gépen, mint ez.

Nekem volt egérmegfagyás másodpercekre, más gépen képernyő villogás...stb.


Másik verziós rendszert kell feltenni vagy másik rendszert.

Ez nem a drivernek hibája lesz.

2020. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!